REZERVASYON
REZERVASYON YAP

Aquapark & Mini Club

AKTİVİTELER
Gününüzü dolu dolu yaşayacağınız her yaşa uygun eğlence ve aktivite alternatifleriyle Kaya Palazzo'da müziğin, dansın, muhteşem partilerin, sayısız spor aktivitesinin ve gün boyu süren harika sürprizlerin keyfini çıkarın.

KIDS CLUB

Çocuklar ve gençler için tasarlanan çok özel aktivite ve eğlence kompleksi MINI STONES Çocuk Kulübü’nde çocukların kendilerini özel hissetmesi için her şey düşünüldü.

MINI STONES
Çocuk Kulübü üyesi çocuklar, gün boyu süren etkinliklerde eğlenirken öğrenir, öğrenirken eğlenirler. Ailelerine ihtiyaç duymadan yaşıtları ile birlikte olabilecekleri, yeni arkadaşlıklar kurabilecekleri ve hayallerindeki oyun ortamını yaşayabilecekleri MINI STONES Çocuk Kulübü’nde her şey çocuklara göre tasarlandı.

MINI STONES Çocuk Kulübü ile Kaya Palazzo’nun unutulmaz keyiflerini çocuklarınızla da paylaşın.

EĞLENCE
Hayran kalacağınız gösteriler, özel müzik dinletileri, partiler, konserler ve muhteşem sürprizler… Size özel hazırlanan eğlence, spor ve aktivite programları ile tatilinizin iz bırakan anlarını yaşayın.

 

 
AQUAPARK
Rafting Kaydırağı (130 Metre) Çoklu Kaydırak (38 Metre)
 
Kara Delik Kaydırağı (125 Metre) Dalga Kaydırağı
 
Body Kaydırağı (73 Metre) Uzay Boşluğu Kaydırağı (39 Metre)
Serbest Düşüş Kaydırağı (39 Metre)  

Aqua Tower Çocuk Havuzu (Çeşitli su kaydırakları ve su fıskiyeleri)

Bazı kaydıraklarda yaş ve boy sınırı bulunmaktadır.

Aquapark saatleri, hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

 
MINI CLUB
4 - 12 yaş (Mini & Junior) Aktivite Odası, Oyun Bahçesi, El sanatları aktivi teleri, Aqua Park, Açık Çocuk Havuzu, Ana Restoranda Bebek Mamaları köşesi Mini Disco Yarışmalar, Aşçılık, Horse Riding (ücretli) 10:00 - 00:00
 
4 - 12 yaş (Mini & Junior) Aktivite Odası, Oyun Bahçesi, El sanatları aktivi teleri, Aqua Park, Açık Çocuk Havuzu, Ana Restoranda Bebek Mamaları köşesi Mini Disco Mini Disco 20:30 - 21:00
 
13 - 16 yaş Oyun Salonu (ücretli) DJ kursu (ücretli)  

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için Çerezler kullanılmaktadır. Sitemizi kullanarak Çerezleri kullanmamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikamızı tıklayınız.