CHECK IN REZERVASYON
REZERVASYON YAP

Otel

Giriş Tarihi

Çıkış Tarihi

Oda

Yetişkin

Çocuk

Bebek

İLETİŞİM

KAYA HOLDİNG GENEL YÖNETİM MERKEZİ

Küçük Piyale Mahallesi, Piyale Paşa Bulvarı
Ağaç Köprü Sokak, No: 24 Beyoğlu 34440
İstanbul / Türkiye

T0212 872 55 91

F0212 872 57 65

Eistanbulsatıs@kayahotels.com.tr

KAYA HOTELS & RESORTS YÖNETİM MERKEZİ

Küçük Piyale Mahallesi, Piyale Paşa Bulvarı
Ağaç Köprü Sokak, No: 24 Beyoğlu 34440
İstanbul / Türkiye

T0212 872 55 91 - 872 56 29

F0212 872 57 65

Eistanbulsatis@kayahotels.com.tr

KAYA PALAZZO BELEK

Üçkum Tepesi Belek / Antalya

T0242 710 40 00

F0242 710 40 40

Epalazzobelek@kayahotels.com.tr

istanbulsatis@kayahotels.com.tr

KAYA PALAZZO SKI & MOUNTAIN RESORT

Kartalkaya Mevkii / Bolu

T0374 234 51 00

F0374 234 51 20

Ekayapalazzo@kayahotels.com.tr

istanbulsatis@kayahotels.com.tr

KAYA PALAZZO HOTEL & OFFICES

Çankaya / Ankara

T444 52 92

KAYA PALAZZO RESORT

Girne / KKTC

T444 52 92

KAYA ARTEMİS RESORT & CASINO

Bafra Turizm Bölgesi Magosa / KKTC

T0392 630 60 00

F0392 630 60 60

Eartemis@kayahotels.com.tr

istanbulsatis@kayahotels.com.tr

KAYA BELEK

Üçkum Tepesi Belek / Antalya

T0242 725 55 00

F0242 725 52 27

Ebelek@kayahotels.com.tr

istanbulsatis@kayahotels.com.tr

KAYA SİDE

Titreyengöl Mevkii Sorgun Manavgat / Antalya

T0242 756 90 90

F0242 756 90 95

Eside@kayahotels.com.tr

istanbulsatis@kayahotels.com.tr

KAYA PALAZZO GOLF CLUB

Üçkum Tepesi Belek / Antalya

T0242 710 40 00

F0242 725 59 26

Egolfreservation@kayahotels.com.tr

pinar.kaya@kayahotels.com.tr

KAYA İZMİR THERMAL & CONVENTION

Ilıca Mah. Zeytin Sok. No:112 Narlıdere - İzmir

T0232 238 51 51

F0232 238 77 99

Eizmirsales@kayahotels.com.tr

istanbulsatis@kayahotels.com.tr

KAYA İSTANBUL FAIR & CONVENTION

Gökevler Mah. 2317. Sk. No:1 Esenyurt / İstanbul

T0212 866 23 23

F0212 886 17 85

Ekayaistanbul@kayahotels.com.tr

KAYA GREENPARK

Ankara - Bolu TEM Otoyolu 110. km. Karayolları Dinlenme Tesisleri Karşısı / Bolu

T0374 325 10 61

F0374 325 10 69

Egkonburo@kayahotels.com.tr

istanbulsatis@kayahotels.com.tr

DORUKKAYA SKI & MOUNTAIN RESORT

Kartalkaya / Bolu

T0374 234 50 26

F0374 234 50 25

Ekinfo@kayahotels.com.tr

istanbulsatis@kayahotels.com.tr

KAYA ULUDAĞ

2. Gelişim Bölgesi, Oteller Mevkii No. 2 Uludağ, BURSA

T0224 285 22 88

F0224 285 22 40

Ekayauludag@kayahotels.com.tr

rezervasyon.uludag@kayahotels.com.tr